Vahelduseks kanadest

Taaskord sõitsin viieks päevaks Borlängesse, et osa võtta viimasest kanakursusest Bob Bailey juhendamisel. Seekord on teemaks „Teaching animal trainers to train animals“ ehk siis, kuidas õpetada teisi inimesi loomi treenima. Nagu ka eelnevatel kordadel, nii on praegugi igale inimesele antud 2 kana. Vahe on ainult selles, et seekord treenib minu paarimees minu kanu ja mina pean talle verbaalselt selgeks tegema, kuidas tal seda võimalikult edukalt teha tuleks. Ning vastupidi – mina treenin teise inimese kanu tema õpetussõnade järgi. Kas ei tule koeratreeningu grupi juhendajatele mitte tuttav ette J? See on vist raskeim ülesanne, kuna oma loomi treenida on kukepea, aga teist inimest konkreetse juhendamisega miskiseid asju tegema panna – see on väljakutse. Kursuse lõpus sõltubki testi läbimine sellest, kuivõrd osavalt on suudetud teist inimest õigeid liigutusi tegema mõjutada. Minu seekordseks paariliseks on Siljan Norrast, kes treenib põhiliselt oma hobust, koeri tal ei ole.

Ülesandeks on kanade agility rada, mis koosneb slaalomist, U-kujulisest tunnelist ja A-tõkkest. Siin paar fotot algajatest takistuseõppijatest.

Paar pilti veel House of Learning’u asukohas olevast Rommerheds’i kompleksist.

Maja, kus asub restoran. Ei tea, kas oli ka kunagi ammu ohvitseride kantiin ...
Selles majas saan ööbida.
Advertisements

2 thoughts on “Vahelduseks kanadest

  1. No kontaktpinnale astumine on hea reegel A-l. See kindlustab ikka selle, et üle ei hüpata või siis, et kanade näitel – ei lennata :).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s