Jälle koerte juures :)

Kanadega ühele poole saadud ja kodus tagasi. Need olid siis üheteistkümnes ja kaheteistkümnes kana minu elus :). Nukker oli ka, kuna “Teaching” oli viimane kursus. Nüüd ma ei teagi, kas kunagi enam kanade peal harjutan, katsun koertega hakkama saada.

Tagasisõites hilines lennuk 40 minutit, aga kompensatsiooniks oli lennujaamas pagasi saabumise ajaks kohale tulnud narkokoer oma juhiga, kelle tööd sai siis vaadata. See oli üks tavaline kollane labrador (mitte selline kena krantsimoodi tööliini labrador), kes kohvrite puudumise ajal käis lihtsalt pagasilindil nagu sportlane treadmillil :). Narkootikume kahjuks ei leidunud kellegi pagasis, seega tuli lõpuks lindile ka punane treeningkohver, mille “avastamise” eest koer oma palli kätte sai. Väga tore vaadata igatahes nüri kohvriootamise taustaks.

Meie koerad olid vahepeal veetnud aega maal, jooksnud ennast oimetuks ja esmaspäeval ei soovinud isegi kutsikas miskit sportlikku ajaveetmist. Kella seitsmeks õhtul ta siiski elavnes ja enne Liidi agility trenni minekut harjutasime telefonipostide ümbert saatmist ja hullutuuridelt tagasikutsumist.

Tera, kes sai minu äraolekul 4 kuuseks
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s