Kutsikakooli kodutöö 1.

Meie agility kutsikakool läks suvepuhkusele ja kodutööks andis treener Inge ülesande sügiseks õppida selgeks kolm trikki. Mul on mõtteid palju ja eriti on mind paelunud juba tükk aega igasugused tagakeha tajumise harjutused. Seega esmalt mõtlesin võtta esimeseks trikiks tagajalgade tagurdamise kingakarbi peale. Selle saime muidugi kätte miski 3-4 sessiooniga ja tundus trikiks väga labane. Siis tuli mulle meelde selle elemendi edasiarendus, kus koer käib esijalgade peal. Ma ei ole Trinyga kunagi tahtnud seda proovida, kuna Triinukal on väga lühikesed esijalad ja igavesti pikk kere. Tera aga tundub  sobiv küll. Esijalgadel käimiseni on veel pikk maa, aga tegime esimesed sammud teel maapinnaga vertikaali :).

Advertisements

4 thoughts on “Kutsikakooli kodutöö 1.

  1. Väga mõnus! Me oleme ka mõelnud, et võiks seda proovida, aga ei suuda valida, kas tuleks kasutada järjest järsemaks minevat kaldpinda või kaste alguses.

  2. Mulle meeldis kõige esimeseks võtta kast, et siis loomake pidi väga ühemõttelise tagurpidi sammu kasti peale tegema. Aga tõenäoliselt vanema koeraga, kes juba oskab õppida küll, saab “lavastada” jooksu pealt tagajalad kaldpinna peale ja siis tuleb see tagumik püsti asend väga ruttu. Aga jah, kas ühelt- või teiselt poolt Võrtsjärve – Tartust Viljandisse jõuab ikkagi :D. Oleks tore küll sügisel muljeid vahetada, kuidas keegi miski asjani jõudis

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s