Ülenurme AG võistlus 11.07.2010

Lihtsalt kroonika mõttes: meie klubi SÄDE võistlus, kohtunikuks: Algirdas Valciukas Leedust. Kuuma oli umbes 100 kraadi, iga minuti tagant toimus totaalne veetustumine ja UV indeks ületas kõik sündsuse piirid.

Mina olin esimest korda võistlemas JRT Liidiga. Eelnevalt olin vaevelnud küsimuse käes – kas oleme võistlemiseks valmis või mitte. Loomulikult on õige vastus: ei ole, kuna kaks korda nädalas trenni tegemiseks kohtudes ei saagi veel kõik takistused ülemäära selged olla. Suvel on kahjuks trenn ainult 1 X nädalas ja seega mõtlesingi, et põrgusse – võtame seda võistlust kui lisatrenni võimalust. Kohe on vaja leida vabandusi, et ilusa väikese JRT-ga kohtuda :D.

Kohtunik Valciukase rajad olid mõnusad – paar trikki sees, aga muidu täitsa A1 rajad. Trikikohti sai arutatud õppimise ajal treener Stefiga ja tunne oli täitsa hea. 7 minutit kõrbekuumuses rada õppida on muidugi kurnav ja vahepeal sai ikka joostud raja äärde veepudeli juurde, et siis vett kopsu tõmmata ja meeleheitlikult läkastada :). Esimene rada õnnestus hästi kahe veaga. Esimene viga tunnelist välja joostes slaalomisse sisenemisel  ja teine viga oli tegelikult tõrge, kui ma hooletult Liidi liiga suure kaarega ümber tõkke saatsin. Õnneks nimetatud äpardusest diskvalli ei sündinud. Ka meie konkurendid said mõlemad 2 viga, aga kuna Liidi – hea laps – oli kiireim, siis esikoha saime meie endale.

Vasakult: kohtunik A. Valciukas, Külli ja Sosso, Lea ja Liidi, ning Anneli ja Lola

Teist rada oli samuti põnev õppida, aga sooritamisel õnnestus mul kohe kobakäppa mängida ja Liidi valesse tunneliavasse sokutada ja diskvall saada.

Tööde ja tegemiste vahepeal tuulutasin ka Tera ja esimest korda kohtasin võõrast inimest, kes hüüatas, et oi mudi. Selleks oli kohtuniku tüdruksõber, kes kohe palus, et ta tohiks kohtunikule ka mu mudi näidata. Tera muidugi tahtis ise ka väga ennast kõigile näidata.

Tera saab nädala pärast 6 kuuseks ja on omandanud 8 kg kaalu ja 40 cm turjakõrgust.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s