Muutuste tuul …

Meie elu on vahepeal ootamatuid pöördeid võtnud. Lühikese aja jooksul pidin töö pärast tegema otsuse – kolida Suurde Linna. Olin küll alati lootnud, et (v.a. 18 esimest eluaastat) ei pea kunagi Tallinna linnas igapäevaelu elama. Lootus oli, aga läks ikka, nagu läks. Seega on kõik uus septembrikuus. Uus korter, uus töö, koerad peavad selle kõigega kohanema. Uute jalutuskohtade avastamise raames on Trinyl peaaegu jalad ära kulunud 🙂 ja Tera on niisama tasane. Aga ma pidin neid natuke üle koormama, et nad võõras kohas tööajal ennast vaikselt ülal peaks.

Kõige suuremaks probleemiks on olnud ümbruskonna aedades 24h möirgavad lõukoerad, kes möödakäijaid peaaegu sõiduteele hüppama sunnivad. Miks küll on vaja koera pidada, kui temaga tegeleda ei viitsita? Miks? Miks? Miks? Vastust teab vaid tuul …

Midagi positiivset ka – õhtul saame Teraga Sveta juhendatavasse SK trenni :D.

Advertisements

3 thoughts on “Muutuste tuul …

  1. Öeldakse et iga asi on milegi jaoks hea. Ju siis nüüd oli aeg ja tulevikus saad täpselt teada, milleks see kõik hea oli. Igastahes meil, Suure Linna elanikel ( no ma poole kohaga loen end selleks), on väga hea meel et siin oled:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s