Thank you for the music

Me ei ole vahepeal pensionile läinud, ausõna! Ka kirjutamisainest ei ole liiga vähe, lihtsalt on kuidagi nii läinud, et siia uuema jutu tekitamine on järjest edasi lükkunud. Jah, just nüüd tundus, et võiks jälle miskit enne vana aasta põgenemist siia kirja panna.

Vahepeal sündis ime ja Tera jooksukas hakkas lõpuks pihta – koer saab 22. jaanuaril aastaseks ;). Meie ainus (ja tõenäoliselt jääb ka viimaseks meie kodu ajaloos) isane koer Gershwin hakkab juba natuke segi kammima. Ta tunneb, et kellelgi on alanud jooksukas, käib kõigi terjerite sabaaluseid üle nuusutamas – ja tulemus on null. Tera saba alla ta muidugi ei roni, sest Tera ei ole tema jaoks inimene – on miski kesksooline pikajalgne tüütus. Seega on Gershwin nõutu ja ristsõnamõistatus tundub täiesti lahendamatu. Lõhn on – emast ei ole :).

Terve sügise oleme käinud usinasti Sveta juures AG ja SK trennides. See on olnud nii fun kui fun saab üldse üks asi olla. Huvitav, kuidas said inimesed üldse elada kui agilityt ei olnud veel leiutatud … Aitäh, Sveta – uuel aastal jookseme jälle rihm pingul trenni :)!!!!

Osalesime detsembri alguses 10 kuusena Tera esimesel näitusel ehk siis EKL’i traditsioonilisel veteranide ja debiilikute jõulushow’l. Eelmisel õhtul tõmbas Andres koera kammiga üle ka, ausõna. Enamuse ajast Tera maadles ringi ääres oma pikardia lambakoerast sõbranje Blivaga, ülejäänud aja üritas ta väsitada oma tõukaaslast Aslani. Ringi läksime otse Bliva lõugade vahelt, mis olid ootamatult kuiva tulemuse jätnud – Tera kael ei olnudki ära nätsutatud ja ilane, ja Lea ei pidanud kohtuniku ees piinlikkusest kummuli kukkuma. Kirjeldus oli imeilus ja oleks olnud põhjust jääda ka juunioride BIS’le, aga kuna tol ajal olin ma sügavalt ühekäeline händler (see on pikk jutt), siis lõin üritusele käega (terve vasaku käega). Siinkohal tervitame oma uut sõpra Aslani ja soovime uusi kohtumisi uueks aastaks.

Hetkel kogu Eesti mudivaramu: Black Wizard´s Every Inch a Man “Aslan” 4 kuune & Kilvan Kis Gyöngytuyk “Tera” 10 kuune EKL Jõulushowl

Täname Teid kõiki – kohtumisteni!

Advertisements

2 thoughts on “Thank you for the music

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s