Saage tuttavaks – mudi

Eelmisel nädalal – mis jääb ajalukku ka kui korraliku koeraomaniku nädal (kuna ma alustasin Teraga 2x AG trenni staazhi + SK trenn) – läksime ühel õhtul külla Nõmme loodusmajja Lada Mehikase  juhendamisel koos käivate koerahuviliste noorte juurde, et tutvustada natuke mudi tõugu koera. Kahjuks ei saanud meiega kaasa tulla tol päeval mudi Aslan ja seetõttu olid kohal ainult pooled Eesti mudid ;).  Tera siis tutvustas ennast ise igast küljest ja Lea pläägutas kõrval nii nagu jaksas. Koerahuvilistel oli kaasas ka endal tublisid koeri ja lõppes üritus sellega, et Tera sai kõigi nendega toas mängida.

Toreda üllatusena, saime kingituseks isetehtud kalendri, mille kaanel on selline foto:


Nõmme loodusmaja noored koerahuvilised. Foto pärit http://www.nommeloodusmaja.ee lehelt ja kaunistab ka nende isetehtud kalendri kaant

P.S. Nina kommentaari peale tuli mul loomulikult meelde, et Eestimaal on hetkel tõesti tegelikult 3 mudi ja seega esindas Tera 1/3. Palun vabandust vale info pärast :).

Advertisements

2 thoughts on “Saage tuttavaks – mudi

  1. Oi, palun vabandust. Jälle unustasin ära Helmi – mudi, kes õpib koos oma omanikuga Tartus veterinaariat ;). Ma luban, et enam ei tee seda viga, ausõna :). Tervitusi Tartusse!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s