Tunnel Cup 2011 vol.1

No kus me saime sellelgi aastal tunneleid vahele jätta. See on ju see koht, kuhu rahuliku südamega võib oma keskealise skye terjeri venima viia ja samuti minna välja selgitama, kuidas käitub alles esimesi agility liigutusi tegev noor koer võistlust meenutavas olukorras. Loomulikult pole ka väheoluline, et saame sedakaudu anda väikese panuse Eesti AG MM-i tiimi heaks ja veeta päeva tuttavas seltskonnas.

Kuigi ma olen juba ammu välja selgitanud oma isiklikud nõrgad kohad võistlust meenutavas olukorras, siis kipun neid ikka ja jälle kordama. Nimelt õnnestus mul Tera esimese raja ajal käituda nagu viimane tohman – ei ma mänginud loomaga enne starti, kuna ei saanud oma ärevusest tingituna kontakti ja siis kontrollisin rajal koera nii hoolsalt, et olime mõlemad erakordselt aeglased. Kartsin hommikul väga, et Tera läheb kohtuniku või pealtvaatajate või teiste koerte või rajaabiliste juurde ja hakkab lõbusalt aega veetma.  Kuna olin olnud nii topakas, et enne korralikult loomakesega ei kontakteerunud, siis  raja keskel leidiski ta seina ääres seismas ühe kena naisterahva, kellega sotsiaalseid suhteid looma minna. Õnneks sain ta mõne hetke pärast tunneli juurde tagasi kutsuda ja lõpetasime rõõmsalt raja.  Tulemuseks 34,65 sek ja 10  karistuspunkti tõrgete eest külaskäigul põneva rajaabilise juurde. Vähemalt saime 34 sekundi hulgas ka eelpool nimetatud rajaabilisega tutvuda lisaks tõketele, seega aeg ju väga hull polnudki, kuigi ma nii üritasin tempot maas hoida :).

Teise raja tulemus oli 30,84 sek’i ja 0 veapunkti (millegipärast kohtunik meile tõrget ühest tunneliaugust mööda jooksmise eest ei andnudki). Täistulemused SIIN. Ja Tera teisest jooksust on ka video:

Triny toetas ka üritust, aga tema videod tulevad skye terjerite blogisse. Kuigi Triny jooksis teisipäeval TAKO hallis tõõmsalt A-takistust ja muidki tõkkeid, siis võistlusel ta soovis igaks-juhuks A-tõket vältida. Vaba maa, mis muud  :).

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s