Võistlustrenn TSKK platsil

27.05.2011 toimus TSKK platsil võistlust imiteeriv trenn Natalja, Sveta ja Kristi organiseerimisel ning juhatamisel. Suur tänu neile ürituse korraldamise eest.

Iga nägu sai joosta 2 rada. Tera oli esimest korda AG rajal väliplatsil, kus veel minu suureks kimbatuseks ei olnud ühtegi tõkestavat rajatist platsi ümber. Seega ei kujutanud ette, kas käivitub sõbralik sööst tuttavate inimeste ja koerte poole või siiski jääme asjalikuks. Esimesel rajal tegime kontrollimatut hipide jooksu ja nalja ja trenni, teisel rajal (vt. video allpool) rohkem võistlustrenni turvaliselt ja rahulikult. No Lea oleks võinud tegelikult kiiremini ja osavamalt ennast liigutada küll. Tera kipub premeerima see, et  tema kõrval jooksev tuttav inimene on lähedal. Eks tuleb endal areneda.

“+” osakond:

– Tera valis mõlemal rajal minu, kuigi oli valida ka kohtunik Sveta, rajaäärne rahvas ja palju muudki

– võõra platsi kontaktpinnad ei tekitanud mingeid kahtluseid / kõhkluseid (v.a. esimese hipiraja poom, kui koerajuht pani joostes ees minema ja Tera tuli poomi esimesest osast maha hüpates järgi

“-” osakond

– Lea ei pannud soorituses välja kiiremaid liigutusi

– esimesel rajal ei tegelenud koera juhtimisega, vaid jooksin niisama

 

Neljapäeva öösel tabas Tera suur kõhulahtisus uuest toidust ja neljapäeva hommikuks olin veendunud, et järgmise päeva trennimajanduse jätame küll kõrvale, kuna koer oli umbes 100 kilo kaotanud ja väsinud. Kuna üritasin haiglase koeraga vähem liikuda, siis reede hommikuks oli mul põrkepallina üles-alla hüppav loom ja tundus, et mõttetu on teda kodus koti peal pidada. Eks ta natuke väsinud ikkagi platsil oli, aga olen siiski rõõmus, et otsustasime osaleda.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s