Rajatreening 4. juuli

Jällegi tuleb tänada aktiivseid inimesi ehk siis seekord Tiinat rajatreeningu korraldamise eest. Mõnusad rajad ja ajavõtmine ja sujuv töö sektsioonides.

Vahepeal olen suutnud Tera toibutada – segasin kuivtoitu konserviga ja õnnestus kaks korda päevas loomakest korralikult sööta, kuumus läks ka korraks üle. Üritan juurvilju talle juurde närida anda, et tagant rohkem silo väljutuks ;). Eile hommikul juba korra röögatas mulle kõrva kui piisavalt ruttu õue ei saanud, aga muidu on ikka selline tasane. Imelik kohe on olla. Täna AG hallis veel mängule teda meelitada ei õnnestunud, aga see-eest maitses kanamaks hästi. Esimese raja stardis üritas korra “kelgutades” tõkke ette tulla, aga saime sellest ruttu lahti, rohkem tagapool endale tähelepanu ei tõmmanud (muudkui räägin tagumikujuttu, aga saate aru – mure on).

Esimene rada läks suht okeilt. Rahul pole ma siiski oma stardirutiiniga – enne starti pääses koer korra kohtunikukandidaati lähemalt vaatama. Pärast oli kontaktis küll. Tõkke kõrgused 35 cm.

Teine rada läks kehvasti, kuna koer läks ühest tõkkest mööda laia kaarega, siis võtsin uuesti pooleli jäänud kohale eelnevast tõkkest ja saime nö. DSQ. Raja edenedes oli vaja ka isiklikult saba liputada ühele rajaabilisele ja seejärel maapinda analüüsida. Siin videosse jäänud hoopis vigade parandus teisest rajast. Nimelt sai igaüks veel 2 minutilise teise võimaluse proovida tervet rada või ka üksikuid kohti uuesti,

Kõige selgemalt tuli välja, et mul puudub sujuv kaugelt tunnelitesse saatmise oskus – kõik molutamised on sellistes olukordades. Ja väga palju vaeva tuleb näha stardis keskendumisega ja iseenda jalgade kõhu alt välja võtmisega. Mitmes kohas videol jälle näha, kuidas Tera rõõmsalt mul jala kõrval jookseb, sest see on tema meelest tore ja vägapalju ise pingutada ei viitsi. Seega tuleks minul pingutada :). Rõõmu tegi see, et koer on jälle “harjukeskmine” ja tervisemured hakkavad taanduma.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s