Laagri kolmas päev 13.07.2011

Endine kuumus aga sekka lööb miski pilve vahest platsi kohale ja sekunditeks on nagu leevendust, siiski suurt vahet pole. Tera samas on nagu juba veidike harjunud ja korraga platsi kõrval  täheldan, et ta juba sikutab hoogsalt ja oli isegi nõus mu käsi hammustama. Ma ei ole veel kunagi nii rõõmus olnud, et koer mu käsivarsi hammustab, aga no sellises kliimas ju varrukaid polnud.

Handling

Rõhk valssimistel

RAJASKEEMID – EHK ÜKSKORD SUUDAN ORGUNNIDA

Tekkis stardipaiga arutelu. Koer peab asetuma sellise nurga all ja piisavalt kaugel, et esimest tõket ületades oleks loomal juba täiskiirus peal.

Fundamentals

Kontaktpindade õpetamise baaskursus.

Tricks

Tasakaalu hoidmisega seotud trikid: väikese kausi sisse neli jalga (lõpuks ometi saavutasin Teraga selle, et ta oma söögikaussi jalad paneks), palli peale astumine ja esikäppadega selle edasi liigutamine, ühe kehapoole jalgade üles tõstmine. Viimastega jõudumööda tegeleme. Aga see annab tõesti palju juurde kui koer oma tasakaalu proovile panna julgeb ja lõpuks igas olukorras oma keha üle  kontrolli saavutab. Kodus üritan ka väikese boksi peale nelja jala äramahutamist teha.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s