Lievin 2011

Kuna puhkus sai võetud Lievinisse sõitmiseks, aga mitte pealtvaatamisest väljapuhkamiseks, siis siin ma nüüd istun ja organismus karjub endiselt magamise järele. Und eemale pekstes otsustasin, et parem on kohe kirja panna oma selleaastased elamushetked.

Tõsise midi-pedena ootasin loomulikult kõige rohkem selle klassi võistluseid. Vaja oli kõigepealt kaasa elada oma tartulinna lemmikpuudlitele Fidelile ja Pikole, kuid sellist kõhuõõnsuse ärevustunnet nagu Eva-Liisi ja Fideli jookse oodates / vaadates – polegi ammu kogenud.

Erutas loomulikult piisavalt suur pürride ja mudide hulk midivõistlejate hulgas + 1 midihorvaat Ungarist.

Kõige-kõige lemmikumaks sellelt võistluselt sai tšehhi koondis, kuigi kaasaelajate peaaegu haua äärele ajamise eest tuleks nad tegelt kohtusse kaevata 🙂 (peasüüdlased seekord Martina Klimešova ja mudi Kiki ning Tereza Kralova ja BC Little Jackie Black Chevers) – kes nägi, see teab. Aga meeldisid tšehhid igas klassis. Minidest lemmik hiina harjaskoer Mandy ja tema perenaine Lenka, kes elas ka samas hotellis kui meie ja tippis sharmantselt lifti ja liftist välja kui vaja. Hiina harjakad on mu suur nõrkus juba aastaid, aga kui nad veel agilityt nii krapsakalt teevad, siis … kõlbavad puudritupsude asemel ka sellised palja kerega. Mididest loomulikult Martina ja mudi Kiki, ning Nikola ja pürr Kejsi. Kejsi ehk Beatrix z Tylenu Moravia on minu meelest üldse üks maailma kaunemaid koeri – kidura kehasuurusega, musta värvi, väikeste säravate silmadega karvane loomake. Üritasin temaga parklas ka lähemat tutvust teha, aga staaril oli tol hetkel kiire ;).

Suurt rõõmu tegi Tanja Janes’i ja horvaatia lambakoer Rudi 5 koht makside individuaalarvestuses, Rudi oli ka kõige edukam mitte-BC.

Kaasa elasin nagu alati ka ungarlastele, kes endiselt teevad minu elu ilusamaks miniklassi shipperkedega (mõlemad kennelist Bergerac de Hu). Maailm vajab rohkem shipperkesid!!!

Itaallastel oli ainult parsonitest koosnev minimeeskond – šikk, kas pole? Ja üks neist tuli ka individuaali võitjaks.

Lisa Frick ja tema lavanärv ja -sharm ka täbaras olukorras.

Advertisements

2 thoughts on “Lievin 2011

  1. Mudid meeldisid väga, aga samuti horvaatia lambakoer, kes maksides kõrgele platseerus, samuti parsonid ja kiired pürrid. Tõtt-öelda polnud ka sheltiedel ja borderitel viga 😉
    Silvia Trkmani esimeste päevade jooksud tundusid väga hästi õnnestunud!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s