Talisupleja sünnipäev

In a gentle way, you can shake the world.” (Mahatma Gandhi)

Täna saab kahe aastaseks mudi Tera, koerast PR-guru ja konfliktide vältimise maailmameister (kassid ja varesed – sorry,  teid see eelnev jutt kahjuks ei puuduta :)). Terjeriaastates on Tera tõenäoliselt siiski umbes 11 kuune. Paljud asjad loksuvad alles paika, aga meil on õnneks aega terve maailm. Nagu kasvataja Soile ütles, nii ta vist kipub olema – mudi saab päriselt täiskasvanuks kusagil 3 aastaselt.

Foto autoriks üks Tera suurimaid fänne: Paul Hahn, Berliinist

Tavapärase pühapäevase väikematka käigus jõudsime mere äärde, mis selleaastase sooja talve tingimustes muidugi ilma jääkaaneta rõõmsalt lainetab. Seega tähistas Tera oma sünnipäeva sangviiniliselt vette sööstes ja sääl mugavalt lamades, sest õues oli ju palav kõigi nende kolme miinuskraadiga. Mina muidugi kupatasin ta säält ruttu välja, kuna millegipärast on mul tunne, et  jaanuar ei ole kõige sobivam kuu ujumiseks mitte kummalgi pool Soome lahte.

Kaks jääpurikat
Advertisements

4 thoughts on “Talisupleja sünnipäev

  1. Terale ma õnne ei soovi, sest esiteks on tal sellest tõenäoliselt suhteliselt ükskõik ja teiseks näeb ta vägagi õnnelik välja. Õnne soovin hoopis Sulle, Lea, et selline Terakene sündis ja Sinu juurde jõudis.

  2. Täname hääde soovide eest!

    P.S. Jette, tore, et endast märgi maha jätsid – viisin kohe näo ja nime kokku ja sain uurida Su kodulehte ja tegemisi ;).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s