Kiiguots maas

9 kuud on möödunud esimestest pingutustest koer rõõmsalt fikseeritud kiigu ühest otsast teise jooksma saada. Loomulikult poleks ta enne seda pidanud teada saamagi, mis koledaid liigutusi see va kontrollimatu kiik oskab koera all teha, aga läks nii, et paar korda ikka tutvus kiikuva kiigega enne kui lõpuks takistuse sooritamise põhimõtetega tutvust jõudsime teha. Aga mis sest vanast asjast ikka meelde tuletada.

Põhiline on see, et koer kribib nüüd rõõmsalt kiigu lõppu ja kiiguots plartsatab alates tänasest lõbusalt maha (no praegu on pehme tekk veel maapinna ja kiiguotsa vahel, aga kukkumine on ikkagi  nagu päris kiigu sooritusel).

Ehk siis nagu kuid tagasi unistasin, on mul nüüd SELLINE MUDI  nagu Susan Witte (Slatewood’i mudikennel, USA) on tabavalt oma karikatuuril kujutanud :).

Tegelikult on veel palju tööd ees nii erinevate nurkade alt kiigu peale minekuga kui ka järgnevatele tõketele sööstmisega. Tahtsin siia kroonikasse vaid märgi maha jätta, mis päeval kiik päris maapinnale jõudis.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s