Käpp valgeks ka sel aastal

Aeg lendab ja on jäänud siin tuututamata sellest, et pärast tervet aastat võistlemistaoliste ürituste pausi (v.a. tunnelid), astusime Teraga üles Tuhalas A0 klassis, kohtunikuks Svetlana Kreslina naaberriigist Lätist. See üritus ise ja A0-s muretult rajal kappamine oli mulle oluliselt tähtsam kui pealtnäha paista võis. Nimelt, täpselt aasta tagasi külastasin päris esimest korda Tuhala platsi tol korral mitteametliku võistluse raames ja loomulikult sain mõisapargist lummatud. Kennel Telltail’s oli tookord välja pannud karika kõige popimale madalajalgsele agility koerale ja loomulikult tuli mul  Triinuga sellel üritusel osaleda. Ei saa jätta mainimata, et meie kapi peale see karikas ka lõpuks jõudis. Aga madalterjerid kõrvale jättes, oli mul tol päeval kaasas ka Terakoer, kellega me olime tol hetkel kaevu põhjas, ikka täitsa sügaval … Samas, mulle väga omasel moel tajusin kusagil lootust ja tahet asju muuta … aga sellest kõigest peale härjal sarvist haaramist ongi siin blogis olnud juba palju juttu ehk siis oma 10 kuud juba postitusi.

Ühesõnaga, pühapäevane saak oli kaks esikohta A0 midiklassis, mis iseenesest ei ole väga oluline. Oluline oli hoopis minu harkjalgne muretu Tera, kes seekord tuttaval platsil hakkas otsekohe stardis ise välja pakkuma elevat meeleolu, et nähh, nüüd lõugame ja jookseme ja agility – see on ju meie lemmikhobi. Esimese raja kiiruseks sai 5,03 m/s ja teisel rajal 4,90 m/s.

Ja pole vist mõtet lisadagi, et video eest oleme tänulikud Kristinale:

Kui keegi küsib, et miks siis seekord skye terjer madalajalgsete au ei kaitsnud, siis Triny on hetkel pealejooksuaegselt malbe ja tüüne ning väga sportlase mõõtu välja ei anna ja seega võistlema teda ei võtnud. Madalajalgseid esindas seekord väga edukalt hoopis teiste hulgas meie sõber šoti terjer Ludvig oma erakorralise händleriga :).

Advertisements

One thought on “Käpp valgeks ka sel aastal

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s